About Name

Lazer

Hassas ölçü ve temiz kesim yapabilme kabiliyetine sahip makine parkurumuz ile talaşlı imalata gerek kalmadan üretim yapılabilmektedir. Seri üretim gerektirmeyen işleriniz için kalıp maliyetine gerek kalmadan kısa sürede üretim yapma imkanı sağlanır. Çizim programlarımız ve deneyimli personellerimiz sayesinde tasarım destek hizmeti sunmakla birlikte yerleşimi yapılan parçalarda minimum şekilde fire çıkar buda size maliyet açısından avantaj sağlar.


Punch

Öncelikli ve özellikle ince malzemeden istenilen ürünler ve belli kesim özellikleri içeren aynı zamanda seri üretim olacak parçalar için düşük maliyet avantajı olması açısından kesim işlemlerine alternatif olan bir üretim şeklidir. Zengin ve kapsamlı kalıp parkurumuz ile ekstra kalıp maliyetlerine gerek kalmadan kısa sürede ve maliyet avantajları sayesinde üretim ve hizmet sunmaktayız. Karmaşık ve çok delikli parçalar için lazer kesime kıyasla maliyeti düşük bir çözüm sunar. Özel form kalıplarımız sayesinde ince saclara form verme imkanı sağlanır. (Panjur ve havşa formu)buna bir örnek olarak gösterilebilir. Geniş malzeme stoğumuz ile hizmet vermekteyiz.

About Name

About Name

Giyotin

Giyotin kesim teknolojik olarak en eski kesim olmasına rağmen önemli bir kesim alternatifidir. Üzerinde özellikle delik olmayan parçalar için maliyet avantajı açısından ekonomik bir çözümdür.


Abkant Büküm

Çok detaylı parçaların bükümlerinin yapılmasına olanak veren önemli ve bu sektörün olmazsa olmaz denilebilecek bir üretim hattıdır. 3 mt uzunluğa ve 6 mm kalınlığa kadar hassas büküm imkanı sunulmaktadır. Geniş kalıp yelpazesi ile hemen hemen her sektöre hitap edebilme ve çözüm sunulmaktadır. Özel saçlara özellikle ince saclara özel kalıplar sayesinde ezme ve büküm işlemi yapılmaktadır.

About Name

About Name

Kaynaklı İmalat

Gaz altı (mig), argon kaynağı (tig) ve sinerjik kaynak istasyonları ile fason olarak hizmet verilmektedir.


Grup Sitelerimiz 10 Farklı Sektörde bulunuyoruz...